Nasz zespół

Alicja Biedroń
Konsultant / Coach / Trener

Wiek: 48
Firma:
Stanowisko: Konsultant / Coach / Trener

Opis: Jestem...
Od 8 lat konsultantem i trenerem zarządzania w organizacjach, zarówno w korporacjach, jak sektorze MŚP. Od 3 lat certyfikowanym coachem (Erickson Certified Professional Coach, Associated Certified Coach ICF) oraz partnerem w firmie konsultingowo-szkoleniowej Fit For Future. Z wykształcenia historykiem sztuki (Uniwerystet Jagielloński) oraz specjalistką w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi (Akademia Ekonomiczna w Krakowie). Od lat interesuję się zagadnieniami na styku biznesu i psychologii. Moje szczególne zainteresowania to: zagadnienia związane z HR, systemowe podejście do organizacji, coaching, przywództwo, zarządzanie zespołem, efektywność osobista i stres osób na kierowniczych stanowiskach.

Potrafię...
Łączyć ludzi, szukać podobieństw i czerpać z różnorodności. Okazać szacunek i zrozumienie ludziom i ich sprawom, pracować odpowiedzialnie i wytrwale, znajdować proste rozwiązania dla skomplikowanych sytuacji, zrobić coś z niczego, rozmawiać z ludźmi, słuchac ich i inspirować. Potrafię przyglądać się organizacjom w szerokim kontekście, rozumieć ich rzeczywistość, analizować role osób w nich pracujących, znajdować powiązania i oddziaływania między nimi. Potrafię, na podstawie realnej oceny sytuacji, zaproponować skuteczne działania rozwojowe.

Chcę...
Dobrze przeżyć życie, czuć się wolna i dokonywać własnych wyborów, zrozumieć świat, w którym żyję i wierzyć, że mam coś wartościowego do zaoferowania innym ludziom.

Lubię...
Kiedy się dzieję, kiedy okdrywam nowe i nierozpoznane lądy, poznaję i daję się poznać. Lubię szczere rozmowy z przyjaciółmi, poczucie humoru, wilgoć w powietrzu i zapach wiosny. Lubię podróżę, twórczy ferment i czas spędzany z moją rodziną.

Profile użytkownikapowrót »