Nasz zespół

Agnieszka Bugaj
Coach / Konsultant / Trener

Wiek: 37
Firma:
Stanowisko: Coach / Konsultant / Trener

Opis: Jestem...
Absolwentką psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Certyfikowanym coachem (Professional Certified Coach ICF oraz Erickson Certified Professional Coach) z 6-letnim doświadczeniem coachingowym. Członkiem ICF International i ICF Polska. Absolwentką Szkoły Trenerów i Konsultantów Zarządzania MATRIK (212 godz.) oraz trenerem z 8-letnim doświadczeniem szkoleniowym. Osobą posiadającą doświadczenie jako HR w ogólnopolskiej firmie handlowej. Wykładowcą z tematyki coachingu na Krakowskiej Akademii im. A. F. Modrzewskiego.

Potrafię...
Inspirować i angażować. Autentycznie słuchać i zadawać mocne pytania. Odkrywać talenty i zasoby, być skupiona i uważna. Dostrzegać momenty, w których słychać i widać, że to, co mówią klienci jest dla nich źródłem siły. Dawać przestrzeń i pokazywać nowe możliwości. Stać na głowie, doceniać chwile. Czasem autentycznie nic nie robić.

Chcę...
Organizować wyjazdy coachingowe, połączone z wolontariatem w Nepalu i Indiach.

Lubię...
Marzyć i tworzyć kreatywne wizje. Poznawać nowe osoby, dostrzegać ich potencjał i talenty. Diagnozować i badać potrzeby rozwojowe moich klientów. Pisać programy szkoleniowe dla organizacji. Prowadzić procesy coachingowe z moimi klientami, być nieustannie ciekawa swoich klientów, ich sposobu widzenia siebie i sytuacji, ich wartości. Stawiać inspirujące pytania. Obserowować i szanować to, co widzę.

Profile użytkownikapowrót »