Nasz zespół

Grażyna Ślifierz
Trener / Coach / Superwizor

Wiek: 68
Firma: Dialog Plus
Stanowisko: Trener / Coach / Superwizor

Opis: Jestem...
Dyrektorem firmy szkoleniowej Dialog Plus - Psychologiczna Akademia Umiejętności w Bydgoszczy. Członkiem Rady Trenerów PTP oraz członkiem Zarządu Sekcji Trenerskiej PTP w Warszawie. W centrum mojej uwagi jest człowiek wraz ze swoimi potrzebami rozwoju i samorealizacji Specjalizuję się w prowadzeniu szkoleń, ukierunkowanych na rozwój kompetencji interpersonalnych. Mam wieloletnie doświadczenie w organizowaniu i wspieraniu rozwoju profesjonalnej kadry trenerskiej. Jestem autorką i realizatorką ogólnopolskich i regionalnych programów szkoleniowych w zakresie promocji zdrowia, aktywizacji młodzieży oraz modernizacji psychologiczno-pedagogicznego kształcenia kadry pedagogicznej. Prowadzę superwizję indywidualną i grupową. Prywatnie jestem mamą Sylwii i Leszka, a od niedawna babcią Tadka, Hani i Ninki. Chętnie otwieram się na nowe, ciekawe wyzwania i... marzenia.

Potrafię...
Odpowiedzialnie i konsekwentnie dążyć do wyznaczanych sobie celów. Budować dobre relacje z ludźmi. Stawiać sobie trudne pytania. Podejmować ryzyko związane z nowymi i twórczymi przedsięwzięciami. Rozumieć inne punkty widzenia. Tworzyć przestrzeń dla bliskości. Inspirować i kreować rzeczywistość... z myślą o rozwoju.

Chcę...
Najlepiej jak potrafię, wykorzystać wiedzę i doświadczenie w pracy trenerskiej. Mieć więcej wolnego czasu dla bliskich i kochanych. Umieć cieszyć się każdą pojawiającą się chwilą. Dziękować za wszystko, co jest mi darowane.

Lubię...
Ciszę w przyrodzie i powiew wiatru. Zapach natury. Inspirujące rozmowy. Muzykę Rachmaninowa. Objęcia moich wnucząt.

Profile użytkownikapowrót »