Nasz zespół

Justyna Matras
Trener

Wiek: 38
Firma:
Stanowisko: Trener

Opis:
Jestem...
Psychologiem, certyfikowanym trenerem i konsultantem zarządzania. Jestem absolwentką psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyłam Szkołę Trenerów i Konsultantów Zarządzania Matrik i uzyskałam Międzynarodowy Certyfikat Trenera w zakresie treningu, uczenia się i rozwoju wydany przez Edexcel i BTEC Professional Qualifications. Specjalizuję się w projektowaniu i prowadzniu szkoleń z zakresu kompetencji społecznych dla menadżerów, trenerów i spejalistów HR oraz w działaniach doradczych z obszaru HR i zarządzania zmianą w organizacji.

Potrafię...
Trafnie diagnozować potencjał talentowy ludzi, ale także potencjał tkwiący w zespołach, organizacjach, pomysłach, produktach. Wspieram w wytyczaniu ścieżki rozwoju maksymalizującej ten potencjał. Moim motorem napędowym jest potrzeba doskonalenia siebie i otaczającej mnie rzeczywistości. To daje mi łatwość w postrzeganiu świata nie takim jakim jest, ale takim jakim może się potencjalnie stać w swojej lepszej wersji. Potrafię projektować logiczne i użyteczne struktury szkoleń i złożonych projektów rozwojowych łączących różnorodne narzędzia. Potrafię znajdować dobre rozwiązania, zdobywać i przekazywać wiedzę.

Chcę...
Nieustannie czerpać radość z pracy i zachować w polu widzenia wszystkie najważniejsze sfery mojego życia.

Lubię...
Wszelką aktywność związaną z szeroko pojętym rozwojem talentów - ludzi i zespołów posiadających potencjał do osiągania ponadprzeciętnych celów. Pasjonuje mnie kreowanie wyzwań i doświadczeń, wspieranie w wytyczaniu ścieżki rozwoju zawodowego i osobistego. Lubię pracę z trenerami, liderami zespołów i realnymi zespołami mocno bazującymi w swojej pracy na kreatywności. Wiele satysfakcji daje mi praca z wewnętrzną dynamiką zespołów i czynienie z niej napędu do realizacji wspólnych dążeń. Lubię moment poznawania ludzi, odkrywania jak bardzo jesteśmy różni i jak bardzo jesteśmy podobni. Lubię moich przyjaciół, wspólną twórczą aktywność, lubię się śmiać.
Profile użytkownikapowrót »