Nasz zespół

Jolanta Nosal
Trener / Coach

Wiek: 53
Firma:
Stanowisko: Trener / Coach

Opis: Jestem...
Certyfikowanym coachem (Professional Certified Coach ICF, Erickson Professional Certified Coach), doradcą personalnym i zawodowym (studia podyplomowe oraz liczne szkolenia, w tym: "Vocational Consueling Program Assessment", "Vocational Testing & Client Assessment), a także wiceprezeską Stowarzyszenia działającego na rzecz zrównoważonego rozwoju zawodowego i osobistego. Z wykształcenia jestem psychologiem (Uniwersytet Jagielloński). Od 20 lat pracuję dla organizacji biznesowych, publicznych oraz pozarządowych, z indywidualnymi klientami i grupami, a także prowadzę szkolenia z coachingu dla specjalistów HR i doradców zawodowych.

Potrafię...
Budować relację i przestrzeń, która sprzyja poszerzaniu świadomości i powstawaniu nowych wizji. Słuchać i zadawać mocne pytania, które otwierają nowe możliwości. Opracowywać i wdrażać programy szkoleniowe z coachingu.

Chcę...
Wspierać organizację i ludzi w rozwoju oraz procesie zmian, wykorzystywaniu potencjału i budowaniu skutecznych strategii osiągania celów, szukaniu innowacyjnych rozwiązań.

Lubię...
Ludzi, swoją pracę i poczucie, że ma ona sens. Czuć przestrzeń i swobodę.

Profile użytkownikapowrót »