Nasz zespół

Katarzyna Romanowicz
Konsultant / Trener / Coach

Wiek: 41
Firma:
Stanowisko: Konsultant / Trener / Coach

Opis:
Jestem ...

Psychologiem i metodologiem. Osobą z pięcioletnim doświadczeniem pracy w korporacjach. Od dziesięciu lat trenerką szkoleń, których celem jest przede wszystkim ułatwienie ludziom porozumiewania się z innymi - podwładnymi, współpracownikami w zespole, kolegami z linii produkcyjnej, klientami, uczestnikami szkoleń, a także z samymi sobą. Posiadaczką Międzynarodowego Certyfikatu Trenera Zarządzania PEARSON EDEXCEL INTERNATIONAL. Certyfikowanym coachem (Professional Certified Coach ICF oraz Erickson Certified Professional Coach).

Potrafię ...
Słuchać. Inspirować. Porządkować i systematyzować. Docierać do sedna. Obserwować. Pytać tak, aby odpowiedzi były rozwijające dla Klienta. Być "tu i teraz". Wspierać we wglądach i zmianie. Nadawać lekkości i humoru sprawom trudnym, gdy jest to adekwatne.

Chcę ...
Nadal pracować z ludźmi i wspierać innych w rozwoju. Pomagać w nabraniu dystatnsu i zmniejszeniu napięcia osobom w różnych sytuacjach życiowych. Integrować swoje kompetencje. Spisać moje doswiadczenia tak, by stały się inspiracją dla innych.

Lubię ...
Wszystko to, co wyżej, i jeszcze... Widzieć błysk w oku ludzi, z którymi pracuję. Mówić w różnych językach. Gotować dla bliskich mi osób. Podróżować w dalekie strony i poznawać ludzi i ich kulturę. Fotografować. Prowadzić samochód w pogodny jesienny dzień, słuchając dobrej muzyki. Czytać, przede wszystkim literaturę faktu. Trenować taichi i kung-fu. Spotykać się z przyjaciółmi i rodziną. Tańczyć. Dbać: o kwiaty, środowisko, a przede wszystkim o ludzi.

Profile użytkownikapowrót »