Nasz zespół

Jolanta Kruszakin
Trener / Coach

Wiek: 47
Firma:
Stanowisko: Trener / Coach

Opis:
Jestem ...

Psychologiem, absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego. Psychoterapeutą i trenerem, ukończyłam Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej i Szkołę Trenera Umiejętności Psychospołecznych w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym; jestem w trakcie procesu certyfikacyjnego trenerów w ramach Międzynarodowego Certyfikatu Trenera Zarządzania Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK. W czerwcu 2009 r. uzyskałam certyfikat coacha (Erickson College International, Certificate of Completion Modules I – IV of The Art. & Scence of Coaching).

Potrafię ...
Słuchać, wspierać, motywować. Łagodnie sugerować, doradzać bez naciskania, szanować odrębność i inny punkt widzenia. Doceniać doświadczenia i każdy rodzaj poczucia humoru.

Chcę ...
W kontakcie cochingowym podążać z klientem, za jego procesem odkrywania własnych zasobów, wskazywać możliwości zmian i sposoby przekraczania indywidualnych ograniczeń. Chcę, budując świadomość zasobów, dawać wybór, wskazywać potencjał, pomagać w rozwijaniu najlepszej drogi.

Lubię ...
Dostrzegać, w jaki sposób wzrasta u osoby coachowanej poczucie zadowolenia i radości z nawet drobnych zmian, które pomagają w życiu. Lubię towarzyszyć w budowaniu nowej jakości postrzegania siebie, swoich możliwości. Lubię, gdy klient zaskakuje sam siebie odkrywając możliwości, w które wcześniej nie wierzył. Lubię cieszyć się sukcesami moich klientów.

Profile użytkownikapowrót »