Nasz zespół

Sylwia Cichowska
Współwłaściciel / Konsultant / Trener / Coach

Wiek: 43
Firma: prorozvoyovo
Stanowisko: Współwłaściciel / Konsultant / Trener / Coach

Opis:
Jestem ...

Z zawodu konsultantem i trenerem zarządzania (Międzynarodowy Certyfikat PEARSON EDEXCEL INTERNATIONAL), certyfikowanym coachem (Professional Certified Coach ICF oraz Erickson Certified Professional Coach), menedżerem projektów rozwojowych oraz współszefem firmy szkoleniowo - doradczej prorozvoyovo. Z wykształcenia psychologiem poznawczym, ze specjalizacjami w obszarze psychologii innowacji i zarządzania oraz polityki i reklamy. Doktorem nauk humanistycznych w zakresie psychologii, szczególnie interesującym się problematyką świadomego i nieświadomego uczenia się, procesami kategoryzacji oraz podejmowania decyzji.

Potrafię ...
Wnikliwie analizować, badać szeroko pojęty kontekst organizacyjny. Osiągać cele. Projektować i prowadzić szkolenia dedykowane - takie, które są odpowiedzią na rzeczywiste potrzeby i problemy organizacji i jej pracowników. Inspirować ludzi i pomagać im rozpoznawać kim są, czego chcą, co dla nich ważne. Słuchać i dawać przestrzeń różnorodnym punktom widzenia. Zadawać dobre pytania w poszukiwaniu przyczyn i zależności. A przede wszystkim budować ciepłe relacje z ludźmi.

Chcę ...
Dawać inspirację do zmian. Wspierać innych w osiąganiu celów. Pomagać w osiąganiu szerszego spojrzenia na siebie, zespół, organizację.

Lubię ...
Lubię, gdy jestem na bieżąco, w tu i teraz. Czuć "flow" gdy pracuję, współpracuję. Przelewać myśli na papier. Spinać wątki w spójną historię. Spędzać czas z rodziną na aktywnym leniuchowaniu. Brać energię z muzyki i śpiewu. Przypominać sobie smaki dzieciństwa i próbować je oddtwarzać. Kawę bez cukru.Profile użytkownikapowrót »