Aktualności prorozvoyovo

CYKL SUPERWIZJI Z HALINĄ BRUNNING

Dodano: 2011-12-19

Archiwum 2012:
Zaproszenie

Najbliższe zjazdy już w 2013 roku.

Istnieje możliwość odbycia coachingów indywidualnych z Haliną Brunning. Dostępna także literatura autorstwa Haliny Brunning związana z podejściem systemowo-psychodynamicznym.

Brunning H. 2001, "The Six Domains of Executive Coaching", artykuł opublikowany w The Journal of Organisational and Social Dynamics.

Kontakt: 
ewa.golik@prorozvoyovo.com
+48 697 800 008Halina Brunning o warsztatach superwizyjnych:

"Praca jako konsultant, trener lub coach jest jak wejście w niewidoczne, dynamiczne pole magnetyczne zawierające mnóstwo przeciwstawnych wektorów, z których każdy jest naszpikowany silnymi elektrycznymi ładunkami. Wektory te są niezbędne aby dostarczyć energii, mogą jednak także być szkodliwe dla zdrowia.

Umiejętne poruszanie się po tym niewidocznym polu magnetycznym tak, aby nikomu nie wyrządziło ono krzywdy (włączając w to zarówno klientów i ich organizacje jak i również siebie samego) jest konieczne, aczkolwiek trudne do wykonania bez superwizji i interwizji. Przyczyna leży w tym, że owo pole jest nie tylko silnie elektrycznie naładowane, ale również niewidoczne "gołym okiem" ponieważ istnieje pod powierzchnią zjawisk, w sposób nieświadomy. Nasze dylematy, rozterki, konflikty i pomyłki często biorą się z zaakceptowania nieświadomych projekcji i oczekiwań ze strony naszych klientów, które nie są do końca przez nas zauważone czy zrozumiane na czas. Może to powodować, że nasze akcje i reakcje jako konsultantów, trenerów lub coachów zdążają w złym kierunku.

Warsztaty superwizyjne i interwizyjne oparte na Reflective Group Methodology dostarczą okazji do przedstawienia  własnych dylematów zawodowych w atmosferze koleżeńskiej kooperacji, wsparcia i pogłębienia zrozumienia własnych i grupowych zjawisk i uwikłań.

W ramach warsztatów, skupienie dotyczy wyłącznie roli zawodowej. Głównym celem jest zdobycie lepszych, zdrowszych i głębszych zasobów w pracy zawodowej z własnymi klientami, unikając powikłań i uwikłań zdarzających się w tym typie pracy."